SHITEN ULLINJ 300 VJECAR

300 LEK

Shitet nga: Renato Dje 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Fier
Shiten 17 ullinj shekullor qe varjojn nga 150-300 vjecar. Ullinjt jan shkulur ne kohen e duhur bashk me dhehun e vet.Kan mbi nje vite qe jan shkulur dhe jan te gjith ne gjendje te shendetshme .Cmimi i nje rrenje varjon nga 300-350 mij lek (varet nga vjetersia e ullirit) nese blihen ne total kan nje cmim te kenaqshem. Vetem telefonata serioze 0692896039
Leaflet
Në fillim