plepe

Shitet nga: Mehmet Menka 06 Nën 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR   500 EUR

Adresa: shes plepe 27vjecar
Sipërfaqe: 5.5 m2
Për vendbanimin: Pyll
Komuna: Fier
shes plepe per materiale ose lende ka nje gjatesi prej 12m dhe i gjere 60 cm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim