Tot dhe stalla 8000 m2 ne Fier

0 LEK

Shitet nga: Eriskastrati@yahoo.it 08 Sht 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shitet obiket ndodhet stacioni i trenit libofsh te fierit 7 klm nga fieri obikti esht me dy stalla nga 750 ktror secila gjithsej bashk me token perreth 8000 mi metra katror me lokal dhe banes 2 kace cmimi i diskutushem dhe i arsyshem ne cel +355 69 695 5336
Eriskastrati@yahoo.it
+355 69 695 5336
Leaflet
Në fillim