Fidane ulliri,agrume,frantoj,lecino te gjitha lloj

Shitet nga: Shitet 15 Nën 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shesim fidan ullinj si frantoj lecino korroneg arbequino(spanjoll me shartes), si edhe varietete te ndyshme per kripje . Agrume : portokalle greku, portokalle me sheg(kokerr kuqe), manderin klementin si edhe limon. Cmimet variojn sipas lartesisi te fidanit.cmime shumice dhe pakice
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim