Toke ne Elbasan

Shitet nga: Gori 19 Tet 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Tok
Sipërfaqe: 1900 m2
Komuna: Elbasan
Okazion Shes token me dokunenta me tapi ne fshatin Kuqan toka ndodhet mbrapa Karburanti Debrova. Per me shum informazione kontaktoni ne cel... e shes me cmim shum te arsyshem gjys cmimi Toka keni mundesi dhe per ndertime per informazione kontaktoni ne cel...shitet me shum cmim te ulet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim