Toke ne Elbasan

Shitet nga: Tani 12 Nën 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 EUR   10 EUR

Sipërfaqe: 70000 m2
Komuna: Elbasan
Shitet 7 hektare ullisht 2600 rrenj ullinj dh 4000 rrenj hardhi me sistem vaditje me pikatore modern dhe rezervuare me dokumenta pronesie shitet e gjitha ose gjysma..cmimi 8 euro metri katrore viber +306932200317
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim