TOKE LLIXHAT ELBASAN 2000 m2

3 000 000 LEK

3 500 000 LEK

Shitet nga: REXHEP Dje 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Komuna
Elbasan
SHITET TOKE 2000 m2 NE LLIXHAT ELBASAN,ME LETRA DHE TAPI TE RREGULLTE..MUNDE TA PERDORNI PER CFARE LLOJE BIZNESI.
1-HOTEL OSE DHOMA ME QERA PER KURIMIN E NJERZEVE ME UJIN E LLIXHES.
2-VENDBANIMI TURISTIK ME HAPESIRE TE BOLLSHME.
3-BIZNES BUJQESI OSE BLEGTORI...

FAVORET E VENDOSJES;;RRUGE ASFALTUME,,LIQENI ARTIFICIAL NGJITUR..HOTELE DHE SHTEPIA PERQARKE..E GJITHE RRUGA QE TE CON KE TOKA ESHTE GJELBERIM KUDO. KONKRETISHT ESHTE E MBJELLUR ME FIDANE 3 VJECARE ULLISHTE (KORRONEJ ITALIANE PER VAJ).JANE 52 FIDANE.CMIM SHANS..
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione