Publikuar: Gush 07 2022 07:13

TOKE LLIXHAT ELBASAN 1800 m2

LEK

LEK
Publikuar: Gush 07 07:13
Shikime: 1214
SHITET TOKE 1800 m2 NE LLIXHAT ELBASAN,ME LETRA DHE TAPI TE RREGULLTE..MUNDE TA PERDORNI PER CFARE LLOJE BIZNESI.
1-HOTEL OSE DHOMA ME QERA PER KURIMIN E NJERZEVE ME UJIN E LLIXHES.
2-VENDBANIMI TURISTIK ME HAPESIRE TE BOLLSHME.
3-BIZNES BUJQESI OSE BLEGTORI...

FAVORET E VENDOSJES;;RRUGE ASFALTUME,,LIQENI ARTIFICIAL NGJITUR..HOTELE DHE SHTEPIA PERQARKE..E GJITHE RRUGA QE TE CON KE TOKA ESHTE GJELBERIM KUDO.CMIM SHANS..
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione