Shitet toke

4 500 LEK

Shitet nga: Toke 02 Pri 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Elbasan
Cimi per m2 eshte 4,500 leke te rinj. Eshte 1-2 km larg kryqezimit te cerrikut dhe 100m larg rruges kryesore
Leaflet
Në fillim