shitet ose nderrohet

Shitet nga: tani 12 Nën 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 EUR

Adresa: Grekan Elbasan
Sipërfaqe: 50000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Elbasan
5 hektar ullisht koronek 5 vjecare me sistem vaditje me pika dhe dokumenta pronesie te rregullta.ka gabin banimi dhe rezervuar..+306932200317
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim