Shitet 6500m2 toke are, Katund i Ri, Elbasan.

19 500 000 LEK

Shitet nga: BASHA Real Estate 03 Gush 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Okazion !
SHITET 6.500 m2 Toke Are ne Katund te Ri , Elbasan , km 3 i autostrades EL _TR dhe vetem 300 m distance nga rruga nacionale.
🔸 ️Cmimi 30 mln leke /dy i negoc.!
📱 0694791410_whatsapp_viber_instag.
Leaflet
Në fillim