500 M TOKE GJINAR BLLOK VILASH MUNDESI NDERRIMI

Shitet nga: Audi Sot 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 EUR   65 000 EUR

Adresa: 500 m
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Elbasan
SHITET TOKA NE VEND TURISTIK GJINAR ELBASAN , NJE VEND TEPER I FREKUENTUAR NGA VENDASIT DHE TE HUAJT SEPSE NDODHET NE ZONE MALORE 1400 MBI NIVELIN E DETIT KU BIE SHUME DEBORE DHE PER REHATINE DHE OKSIGJENIN QE TE OFRON VENDI LARG ZHURMES, LARG STRESIT NE QYTET. TOKA NDODHET NE MES Te VILAVE RRETH 30 SHTEPI JANE NDERTUAR DHE JAN TJERA NE NDERTIM . TOKA ESHTE 500 METRA ME LETRA , POR KA 700 METRAT PLUS KA DHE 2 THEMELE SHTEPIASH GATI PER NDERTIM .CMIMI 60 EURO METRI/2 PRANOJME DHE NDERRIM ME MAKINE ME VlERE DER 10 EUR + LEK AUDI A4 /A5/ A6 MERCEDEZ CLS / E CLAS EVO / S / ML NAFTE OSE BENXIN GAZ OSE NQS JU INTERESON JU GJEJME VENDE TJETRA PO NE GJINAR NR KONTAKT OSE WETCAP 0692966777
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim