Truall

Shitet nga: David Panxhi Dje 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

390 000 EUR

Adresa: Spille,Kavaje,Durres
Sipërfaqe: 3020 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Durrës
Super Super Okazion!!! Shitet truall ne Spille,me siperfaqe totale 3020 m2,me certificate te rregullt pronesie.Trualli ndodhet ne brezin e pare prane pishave dhe eshte shume I pershtatshem per zhvillimin e cdo lloj aktiviteti,si vila turistike,Hotel etj.Cmimi 390.000 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim