Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 11 2022 03:30

TOKE PER SHITJE BUZE DETIT, LLAMAN, HIMARE, VLORE.

EUR

Publikuar: Gush 11 03:30
Shikime: 1536
📐Siperfaqe 4750 m2
📏 78€/ m2
📜Me dokumenta te rregullta

Cmimi💶: 370000 euro( I panegociueshem)
📍 Llaman, Himare, Vlore.

☎️ +355 69 530 0573
🌐 www.alimobiliare.com
Përshkrimi i linkut

AL_Imobiliare

 AL IMOILIARE
AL imobiliare ka një reputacion të shkëlqyer në treg sa i takon shitblerjes apo dhënies dhe marrjes me qera të pasurive të patundshme. Eksperienca e gjatë në industri dhe ekipi i besuar kanë rezultuar në një numër të lartë negociatash dhe marrëveshjesh me klientët dhe në përsosjen e teknikave që na ndihmojnë sot të gjejmë zgjidhjen optimale për klientët tanë. 

Nëse keni prona që doni t’i shisni, blini, merrni apo jepni me qira, stafi jonë profesionist do t’ju vijë në ndihmë menjëherë. Në një kohë reale dhe shërbim korrekt, AL IMOBILIARE ju ofron shërbim profesional në trajtimin e pronës suaj. 

Synimi ynë është integrimi i një standarti të ri në sektorin e blerjes dhe shitjes së pronave tuaja. Ne besojmë në frymën e ekipit dhe ndërtimit të një besimi afatgjatë në raport me klientin. Aktualisht ndodhemi me seli qëndrore në Durres ne qendren Blue Star.

AL IMOBILIARE ofron falas reklamimin e pronave tuaja në të gjitha platformat tona të marketingut, asistencë juridike dhe ligjore, konsulencë në fushën e investimeve, ndërmjetësim përgjate procesit të shitjes, blerjes, marrje apo dhënies me qera të pronës.

Për të marrë më shumë informacione në lidhje me shërbimet tona, ju lutemi na kontaktoni në numrin e telefonit ose adresën e postës elektronike të shënuar më poshtë. Për të mësuar më shumë rreth pronave komerciale dhe rezidenciale, mund të plotësoni formën e kontaktit në website-n tonë zyrtar http://alimobiliare.com . Për të qenë gjithmonë të përditësuar lidhur me pronat që reklamojmë, na ndiqni ne faqen tonë në Facebook AL IMOBILIARE ALBANIA dhe ne faqen tone ne Instagram AL IMOBILIARE. 

Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

 AL IMOILIARE
AL imobiliare ka një reputacion të shkëlqyer në treg sa i takon shitblerjes apo dhënies dhe marrjes me qera të pasurive të patundshme. Eksperienca e gjatë në industri dhe ekipi i besuar kanë rezultuar në një numër të lartë negociatash dhe marrëveshjesh me klientët dhe në përsosjen e teknikave që na ndihmojnë sot të gjejmë zgjidhjen optimale për klientët tanë. 

Nëse keni prona që doni t’i shisni, blini, merrni apo jepni me qira, stafi jonë profesionist do t’ju vijë në ndihmë menjëherë. Në një kohë reale dhe shërbim korrekt, AL IMOBILIARE ju ofron shërbim profesional në trajtimin e pronës suaj. 

Synimi ynë është integrimi i një standarti të ri në sektorin e blerjes dhe shitjes së pronave tuaja. Ne besojmë në frymën e ekipit dhe ndërtimit të një besimi afatgjatë në raport me klientin. Aktualisht ndodhemi me seli qëndrore në Durres ne qendren Blue Star.

AL IMOBILIARE ofron falas reklamimin e pronave tuaja në të gjitha platformat tona të marketingut, asistencë juridike dhe ligjore, konsulencë në fushën e investimeve, ndërmjetësim përgjate procesit të shitjes, blerjes, marrje apo dhënies me qera të pronës.

Për të marrë më shumë informacione në lidhje me shërbimet tona, ju lutemi na kontaktoni në numrin e telefonit ose adresën e postës elektronike të shënuar më poshtë. Për të mësuar më shumë rreth pronave komerciale dhe rezidenciale, mund të plotësoni formën e kontaktit në website-n tonë zyrtar http://alimobiliare.com . Për të qenë gjithmonë të përditësuar lidhur me pronat që reklamojmë, na ndiqni ne faqen tonë në Facebook AL IMOBILIARE ALBANIA dhe ne faqen tone ne Instagram AL IMOBILIARE. 

Rruga Egnatia,Durres +355695300573 https://www.alimobiliare.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione