Toke + objekt ne autostrade ne Durres

Shitet nga: Kadafi Dje 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet toke ,me objekt 35 m2 , me tapi. Toka ndodhet buze autostrades Universiteti - ROJAL GAZ .Durres
Autostrada korridori 8 qe lidh gjithe bregdetin shqiptar nga veriu ne jug
Toka ka dhe rruge dytesore qe po shtrohet me asfalt eshte e pershtshme per çdo lloj biznesi.
Çmimi 35 000 Euro.
Merni në watsup ose Viber .ose tel 00 355 69 30 96 301. Okazjon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim