Toke ne Durres

Shitet nga: Ared Dje 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 EUR   60 000 EUR

Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Durrës
Shitet toka 400m2 me certifikat pronsie ka nje ndertes te vjeter ndodhet pran rruges kryesore dhe dytsore per me shum info na kontaktoni cimi i diskutueshem adresa:lagjia 14 pran Royal gas ish keneta durres.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim