Toke Koder Gjiri Lalzit

Shitet nga: Mirjan Qerimi 06 Nën 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 EUR

Adresa: Toke Koder Gjiri Lalzit
Sipërfaqe: 3000 m2
Komuna: Durrës
Shitet toke koder gjir lalzit , toka ndodhet perballe rezidences primavera me pamje fantastike nga deti 800 m ne vije ajrore , toka ka siperfaqe 4000 m2 dhe disponon dokumetacion te rregullt hipotekor . Cmimi per m2 40 € . Per me shum informacion kontaktoni .
0682056476 Whatss app , viber .

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim