Toke 10000 m2 Sektor Rinia Durres

Shitet nga: Teodor 17 Nën 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Adresa: Sektor Rinia Durres
Sipërfaqe: 10000 m2
Komuna: Durrës
Shitet toke me siperfaqe 10.000 m2 ne Sektorin Rinia ne Durres, me dokumenta te rregullta pronesie. Toka ndodhet ne pozicion strategjik, 1 km nga deti dhe prane rruges. E pershtatshme per investime te cdo lloji (biznes, bujqesi etj). Cmimi 230.000 Euro, i diskutueshem.
Per me shume informacione kontaktoni ne nr: +355672043102.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim