Toke 10.000m2 Autostrada Durres Tirane Km 7-te

Shitet nga: Shitetdr 12 Nën 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 000 EUR   750 000 EUR

Adresa: 5 Km nga Porti i Durresit Autostrada DR-TR
Sipërfaqe: 10000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Durrës
Duke pasur nje pozicion strategjik si dhe siperfaqje te bollshme ofron mundesi zhvillimi shumellojshmerie biznesi. Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ska leje ndertimi. Cmimi i Padiskutueshem 60euro/m2

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim