Tokë ne Durres

Shitet nga: Kadafi Dje 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR   30 000 EUR

Adresa: Truall plus ndertim
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Durrës
Toke + objekt e rrethuar me avlli betoni ..me pus uji. Uje te pijshem me energji elektrike dhe nje objekt 60 meter katrore..afer royal gazit te unaza qe hyn per Durres rruga me asfalt e ndriçim deri ne shtepi.kjo ofert eshte per pak dite 25000 Euro
Merni në tel .watsup. ose Viber .069 30 96 301
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim