Publikuar: Korr 17 2018 03:56

Shitet truall Plepa-Shkallnur

EUR

Publikuar: Korr 17 03:56
Shikime: 1
Shitet truall 700m2. Vendodhja Plepa - Shkallnur. Kufizohet nga 2 anë me rrugë dhe trualli ndodhet ne nje lartesi qe ka pamje nga deti. E pajisur me dokumentacionin e posaçem me çertifikat pronesie. Çmimi esht 150€m2.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
+355698343383

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione