Publikuar: Gush 18 2022 11:32

Shitet Truall Golem

EUR

Publikuar: Gush 18 11:32
Shikime: 1294
Shitje trualli Durres me pamje nga deti,prane zones Golem,nga pjesa e siperme e autostrades.Ne nje zone mjaft te qete dhe shume te preferuar per ndertim vilash ose shtepi private.cmimi I diskutueshem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione