SHITET TOKE TRRUALL NE GJIRIN E LALZIT 10360 M2

631 960 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DES Real Estate 08 Korr 17:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DES Real Estate
	JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, PASKUQAN, TIRANË 1 500 EUR
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 5 MAJ , ELB 3 500 LEK
SHITET TOKË KILOMETRI 1 KORÇË - ERSEKË 6 800 000 LEK
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RR. MUHAMET GJOLLES 2 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Shitet tokë truall 10360 m2 në gjirin e Lalzit, Durrës
Trualli ndodhet 700 metra largësi nga vija bregdetare dhe zotëron dokumenta te rregullta pronësie.
Çmimi i truallit është 631 960 euro/ total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 60 50 092.
DES Real Estate
DES Real Estate eshte sistem franchise zyra te pronave ne gjithe Shqiperine e se shpejti ne Kosove, Maqedoni, Mal te Zi e me tej. Masteri eshte i vendosur ne Tirane, Shqiperi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
DES Masteri: Rr. Ismail Qemal Ish Tregoje në hartë
+355694035476
https://ww.desrealestate.al
DES Real Estate
+355696050092

WhatsApp:
+355696050092
Leaflet
DES Real Estate
	SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN OSMAN HAXHIU VLORË 26 000 EUR
SHITET TOKË TRUALL , MBROSTAR URA, FIER 13 000 000 LEK
JEPET ME QIRA VILË 2 KATSHE NË LAGJEN "AFRIM I RI" 45 000 LEK
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN KASTRIOTËT 2 000 EUR
Në fillim