Publikuar: Maj 17 2022 04:48

Shitet toke + shtepi e vjeter SHIJAK PJEZ okazioooooon

EUR

Publikuar: Maj 17 04:48
Shikime: 25
Cmimi super okazionnnnn !!!!!76.500€
Shitet toka me shtepi te vjeter .me dokumenta te rregullta pronesie . Toka ka rreth 54 rrenj ulli + peme te tjera frutore si moll hurma sheg bajame (te gjitha ne prodhim) .siperfaqa 2650metra katror (500 metra jane toke truall) .ndodhet afer kompleks goldit rreth 250 metra larg .dhe nga 4 rruget e shijakut rreth 5 km larg
Eshte e pershtatshme per te ndertuar shtepi dhe per biznes pasi eshte ane rruge dhe mund te ndertohet kapanon per BIZNES! Ka uj drita! (TOKA SHITET SIC ESHTE NUK NDAHET )Shitja behet nga pronari JO AGJENSI SHITJE !! Faleminderit .
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione