Publikuar: Gush 13 2022 12:53

Shitet, Toke, Ne Sektor Rinia, Durres Kontakto Per Cmimin

Publikuar: Gush 13 12:53
Shikime: 211
Shitet tokë në Sektor Rinia.

Informacion mbi tokën:
• Toka ka një sipërfaqe prej 22060m2
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Zonë e preferuar dhe mundësi shumë e mirë investimi.
• Toka ndodhet buze rruge,ofron akses dhe mundesi per ndertim kapanonesh etj

Për vizitë në pronë na kontaktoni! (VO25671)
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione