shitet toke ne durres tek porti industrial

Shitet nga: emiljanios 07 Nën 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Adresa: sektor rinia fllake
Sipërfaqe: 3100 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Durrës
Zona/Rruga : qytet rinia

shitet toke ne breg det ne dokumenta te rregullta si certefikate tapi harte plan rilevimi etjl
toka eshte shume e pershtatshme per biznes ndodhet ne afeersi te portit te ri industrial ne durres
lidhet ne dy krahe me rruge njera rruge kryesore e asfaltuar ndersa rruga tjeter eshte rruga e re qe po
behet qe lidh portin e durresit me gjirin e lalezit ..

theksojme se mund te arrijme ndonje marveshje me pronen si ne cmim si dhe ne bashkpunim..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim