Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 25 2022 10:33

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES 45.000M2.

EUR

Publikuar: Qer 25 10:33
Shikime: 780
Shitet toke ne autostraden TR-DR pertej VORES. Toka ndodhet 160 metra linear sa kalon Voren por qe kufizohet nga nje krah me autostraden. Prona eshte e kuadratuar, e mundeshme per cdo lloj biznesi.
Mund te perdoret per fabrika, per magazina industriale por edhe per sera e biznes agrikulture.
TOKA SHITET VETEM PER 73 EURO PER M2.
Përshkrimi i linkut

Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione