SHITET TOKE ARE NE KODREN E ARAPAJVE!

Shitet nga: century21 gate 08 Nën 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Adresa: koder arapaj durres
Sipërfaqe: 515 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Durrës
Shitet toke are ne kodren e Arapajve.
Siperfaqja totale e tokes eshte 515 m2 dhe ka forme te rregullt katrore.
Prona e shte e mbjelle me shumellojshemri pemesh, gjithashtu disponon dhe nje pus 4.5 m te thelle.
Ne te ndodhet dhe nje garsoniere e vogel prej druri.
Prona diponon dokumentacion te rregullt hipotekor,.
Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim