SHITET TOKE 600 metra larg pularise Rea Xhafzotaj

0 LEK

Shitet nga: Shijak 22 Gush 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Durrës
Cmimi i diskutueshem. 0686250779 0683079295
SHITET 1 dynym dhe 700 metra
Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim