Shitet toke 36000 metra

35 000 EUR

Shitet nga: Un Sot 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Toka ndodhet ne autostraden tr-dr kilometri i 24,e pajisur me lejen hyrse dhe dalse ne autostrad dhe tvsh te paguar.cmimi 35mi euro dylymi
Leaflet
Në fillim