Publikuar: Maj 19 2022 07:49

SHITET TOKE 15 MILION/DYLYMI... 4 rrugshi shenavlashit

EUR

Publikuar: Maj 19 07:49
Shikime: 39
Shitet toke mes 4 rrugshit te shenavlashit dhe qerretit me certifikate pronesie
Gjithsej 25 dylym(25 mije m²)
Brenda territorit ka dhe nje shtepi 1 kateshe me hipoteke,me drita dhe pus uji si dhe uje i pijshem.
Toka eshte e pershtatshme per ndertim,per bujqesi,per kapanone etj.
Cmimi:15 milion dylymi
Ose shitet shtepia me 2 dylym toke=55 mije euro
Tel: +355694085201
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione