Shitet Toke 10.000m2 ne forme ferme

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate 07 Nën 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate
0697698400
Leaflet
From
Advertiser
Adresa
ne Fllake
Sipërfaqe
10000 m2
Për vendbanimin
Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna
Durrës
Shitet Toke me siperfaqe 10.000m2. Kjo siperfaqe eshte e organizuar ne forme ferme dhe eshte teper e pershtatshme per zhvillimin e nje agroturizmi ose nje aktiviteti bujqesoro-blegtoral. Adresa: ne Fllake
↘Nga 270.000 Euro ne 240.000 Euro!!
Tel: 0697698400
Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate
0697698400
Leaflet
Në fillim