Shitet toka ne xhafzotaj

Shitet nga: Edi 18 Nën 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 6600 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Durrës
Shitet toke ne fshatin xhafzotaj komuna rrashbull me distance 7 km nga qyteti i durresit.Toka ka nje hapsire prej 6 dylym e 600 m2.Ndodhet ne nje lagje te qete dhe me rruge te asfaltuar.Toka i disponon te gjitha dokumentat e nevojshme.Per me teper informacion te detajuar kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim