Shitet Toka me Ullinj Per vja + Vresht Rrushi!

Shitet nga: Halit Hoxha 06 Nën 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Durres,Manez,Kukesi Ri.
Sipërfaqe: 6000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Durrës
Pershendetje Shitet toka 6 Dylym. Toka ka te perfshira
120 Rrenje Ullinj, 170 Rrenje rrush, 38 Rrenje kumlla + edhe disa fruta tjera dhe ka te perfshire rruge nga te dyja anet. "Toka eshte me Hipoteke" per me shum informacion ose cmim kontaktoni ne numrin e telefonit
"Halit Hoxha" NR Telefon - 0692110496.Faleminderit!?
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim