Shitet Kapanoni+Toke

220 000 EUR

Shitet nga: Den 18 Nën 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
🎯 SHITET TOKA+KAPANOI 🎯 Shitet toke 1200m2 bashke me kapononin me sip.250m2 dhe L.6.5m, me te gjitha pajisjet e servisit atomjetesh qe jane funksionale dhe gjendje shume te mire. Ndodhet ne rrugen Xhafzotaj-Shijak. Cmimi 220 000 € ( Pak i diskutueshem😉) Nqs jeni te interesuar per me shume informacion kontaktoni ne cel: 068 29 19 776
Leaflet
Në fillim