shitet ferme

Shitet nga: Olsi 06 Nën 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

260 000 EUR

Komuna: Durrës
shitet ferme 2 km larg nga deti
perfshin :
•shtepi 100 m2 ,3+1+2 wc
•magazine 42*10 dhe lartesi 4 metra
•drita 3 fazore
•pus 130 metra me sonde dhe uje cezme
•peme 9 vjecare ne prodhim
•900 rrenje ullinj
•1000 rrenje shege
•400 kumbulla
•permasat e tokes:186*53.6

disponon leje ndertimi ne zonen e shenuar me te verdhe nefotografi
leja mund te rifreskohet
permasat e ndertimit 60*17 lartesi 6.5 metra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim