Publikuar: Gush 16 2022 10:57

SHITET 8250m2 TOKE VIJE E PARE BREGDETARE NE KALLM!

EUR

Publikuar: Gush 16 10:57
Shikime: 856
Shitet toke ne vije te pare me detin ne zonen e Kallmit.
Nje zone me teper prespektive per sa i perket turizmit dhe zhvillimit urban.
Ka nje siperfaqe totale prej 8250m2 ku nder to 1000m2 jane truall dhe 180m2 eshte njolle ndertimi.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!
Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione