SHITET 8 dyn 21euro/m2, ndahet mbi 1500 m2)

Shitet nga: Roland 12 Nën 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 000 LEK   27 000 000 LEK

Komuna: Durrës
SHITET Okazion---- Plantacion, ne gjendje shume te mire me 300 rrenje ullinj prodhues,kumbulla,shege, me uje pusi dhe ujsjellesi, rruge asfalti deri te fillimi parceles, linje elektriku te dera hyrese, e rrethuar dhe e mirmbajtur ,shume e pershtateshme per zhvillim agroturizmi, vile rezidenciale, vetem 4 km nga plazhi Rinia. dokumentacioni CERTIFIKAT Pronesie dhe harta topografike te sakta dhe te verifikuara me inxhinier hartograf te licensuar, vetem 1 pronar, 8000 m2 me dy certifikata 1000 m2 dhe 7020 m2, kufitar me keto parcela po vet pronari ,2500000 lek te rinj 1 dynym, i diskutueshem. Qerret Durres 250 m larg qendres. Shitet per arsye financiare..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim