SHITET 5.000 m2 ne Durres Katund i Ri

6 000 000 LEK

Shitet nga: Roland 16 Dhj 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Ne Durres ne Katund Rinia SHITET toke me siperfaqe 5.000 m2. Toka bujqesore eshte pjellore dhe sherben per kultivime te ndryshme.
Cmimi 6.000.000 leke
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Leaflet
Në fillim