Shiten Ullinj 200 vjecar . 1000 euro secili

Shitet nga: toni Dje 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Durrës
Ullinjt jane 200 vjecar ne gjendje teper te mire dhe te mirembajtur. Mund te vini ti shikoni. Shiten secili 1000 Euro. Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0696862045
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim