Publikuar: Gush 17 2022 07:03

SHESIM TRUALL PER NDERTIM PRANE DETIT!

EUR

Publikuar: Gush 17 07:03
Shikime: 160


Prona disponon siperfaqe prej 516m2.
Eshte truall i rrethuar dhe ndodhet vetem 100m prane detit.
Mundesi ideale per zhvillim ndertimi si Hotele, Pallat ose Vile.
Dokumentacion i rregullt hipotekor.
Per me shume info jeni te lutur te kontaktoni.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
160
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione