Shes token me cmim te volitshem tek keneta Durres

2 350 000 LEK

Shitet nga: Hajdin 08 Pri 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Shitet toka 620 m2 me certifikate pronesie dhe gjithe dokumentacionin perkates qe 2001 dhe i rifreskuar ne 2012 dhe 2017, pra me nje fjale me dokumente ne rregull. Eshte e rrethuar me muri. Shitet m cmim te volitshen pra me cminin shtetror 3300lek m2 plus vlera murit. ( E gjitha 2 miljon e 350 mij leke te reja.
Toka gjindet tek ish Keneta Durres 500 m nga unaza
Leaflet
Në fillim