Shes Toke

Shitet nga: blerim krasniqi Dje 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Adresa: Komuna Rrashbull Xhafzotaj
Sipërfaqe: 3000 m2
Për vendbanimin: Tokë, Fushë
Komuna: Durrës
Toka nuk eshte shum large nga rruga kryesore .
Eshte vend shum i mire dhe per troje .
Cmimi mund te diskutohet .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim