Shes Are me sip 1000m2

40 000 EUR

Shitet nga: Haki 14 Nën 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shes are ne xhafzotaj. E mbushur, dhe niveluar. E rregullt me dolumenta pronesie
Haki
Leaflet
Në fillim