Okazion

Shitet nga: Elton 16 Tet 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

36 EUR

Adresa: Durres - ShenVlsh
Sipërfaqe: 12000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë
Komuna: Durrës
Shitet toke me siperfaqe 12000 m2 ne Durres ne ShenVlash. Toka eshte e paisur me dokumenta te rregullta pronesie. Toka ndodhet ne pozicion te favorshem per shfrytezim biznesi pasi ndodhet 800m larg nga Autostrada Durres-Tirane dhe ndodhet ne nje distance prej 5km nga Porti i Durresit. Toka shitet e pa ndare por ne bllok 12000 m. Cmimi eshte shume i arsyeshem 36 euro m2. Numeri i kontaktit 0695709500 (Eltoni).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim