👉OKAZION TOKË NË DURRËS (1350M2) I DISKUTUSHËM!!!

0 EUR

Shitet nga: Shitet Sot 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Durrës
Shitet toke me çetefikate pronsie. mund te jene dhe me shume1350m2 1400m2 afersisht, buze rruge, afer shkembit te kavajes, ne rruge dytësore për çdo llojë aktiviteti gjatësia e tokës është te 62metër afërsisht
Gjerësia 22 metër afërsisht direk në rrugë 300 metër larg bregdetit.
Shitet okazion...
Ju lutemi vetëm telefonata serioze.. faleminderit.
Tel 069 87 93 743 Durrës.
Shitet
  Online
0698793743
Leaflet
Në fillim