OKAZION TOK BUZ RRUGES NE SEKTOR RINIA

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: V.P. Sot 17:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

27 LEK

Sipërfaqe: 4000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Durrës
TOKA NDODHET BUZ RRUGES NE NJE ZON NE ZHVILLIM E SIPER KU NUK MUNGON RRUGA E ASFALTUAR, UJI I PIJSHEM DHE ENERGJIA ELEKTRIKE.
IDEALE PER NDERTESA MAGAZINASH APO BIZNESE TE TJERA.
CMIMI PER SECILIN DYLYM 27.000.000 TE VJETRA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim