Mundesi investimi ! Shitet nën vlerën e tregut.

Shitet nga: Andrea Shllaku 12 Nën 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

207 000 EUR   230 000 EUR

Adresa: Pas karburant Kastrati ne rrugen kryesore Shkozet
Sipërfaqe: 890 m2
Komuna: Durrës
Shitet (ose NDERROHET me apartament ne Durres ose Tirane + diferenca )magazine che truall ne Shkozet Durres! Siperfaqja objektit 440 m3 mundesi per ti shtuar 1 kat dhe e truallit 450 m2! Aktualisht objekti eshte funksional si banese dhe magazine! Cmimi 230,000 € i Diskutueshem!
Adresa prapa karburant Kastrati ne rrugen kryesore Shkozet!
Mundesi e mire investimi per shkak te cmimit dhe pozicionit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim