JEPET ME % NDERTIMI-SHITET TRUALL NE MALIN E ROBIT

1 EUR

400 EUR

Shitet nga: Lorenc 17 Nën 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Truall me siperfaqe 2100m2. Ka nje pozicion strategjik ku kalon rruga ne dy ane te tokes. Ne kete truall ndertohet 6 kate dhe 6000 deri ne 7000 m2 ndertim pallat ose hotel,150 dhoma plus kati i pare ambjent sherbim. Jepen leje ndertimi dhe dokumentat e tokes jane ne rregull mund ti verifikoni. Nr kontakti: 0696639311
Lorenc
0696639311

WhatsApp:
0696156161
Leaflet
Në fillim