Publikuar: Korr 02 2022 02:37

Durres,shitet ose nderrohet truall 15.000 m²(Kepi i Rodonit)

EUR

Publikuar: Korr 02 02:37
Shikime: 2676

Toka qe shitet ndodhet tek Kepi i Rodonit,me sip 15.000 m2.

Vend ideal per resort,vila banimi etj.

Distance prej 150 mt larg bregu i detit,prane saj do te ndertohet dhe porti i jahteve,duke marre nje zhvillim edhe me te madh.

Cmimi:600.000 Eur (diskutueshem).

Shitet ose nderrohet nje pjese vleres me Apartamente banimi ne Tirane ose Durres.

Me hipoteke te rregullt!

Tarife agjensie 1% per bleresin.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione